Whirlpool 484000008408

TOP 31 v kategorii Příslušenství pro žehličky

Whirlpool 484000008408

Kartuše Wpro proti vodnímu kameni účinně zabraňují tvorbě vodního kamene u tradičních napařovacích žehliček. Stejně jako v žehličkách, které jsou vybaveny samostatným topným...
Garantovaný nákup z MIXTON.CZ

• , zakoupeno v Nippon CEC s.r.o

• Kvalitní výrobek
    • Jednoduchá aplikace
  • , zakoupeno v APspotrebice.cz

Na produkt jsme byli zvyklí, když jsme žili v jedné západoevropské zemi a jsem rádi, že jsme našli možnost si ho koupit i v Praze

Stejně jako v žehličkách, které jsou vybaveny samostatným topným tělesem a parním generátorem.

Kartuše zvyšují množství a kvalitu páry tím, že ji vysušují. 10 jednorázových kazet.

• , zakoupeno v Nippon CEC s.r.o

• Kvalitní výrobek